tel. 501 737 975

Strona główna

Firma Radmar to jedna z największych hurtowni akcesoriów meblowych oraz płyt laminowanych i wiórowych na Mazowszu. Obszar działania obejmuje miasta takie jak Ciechanów, Płock, Warszawa, Olsztyn a także inne. Specjalizujemy się w sprzedaży zarówno hurtowej jak i detalicznej.

W zakresie naszych usług mieści się produkcja mebli na zamówienie, zgodnych z indywidualnym życzeniem klienta. Rozwiązania takie perfekcyjnie wpasują się w stylistykę projektowanych przez Państwa wnętrz. Jako że każde wnętrze jest inne, warto zaplanować unikatową aranżację poprzez wykreowanie własnego stylu mebli. Ponadto proponujemy Państwu wysokiej jakości systemy i akcesoria meblowe (marek Rejs, Blaum, FGV), które uczynią meble niezwykle ergonomicznymi. Nasze rozwiązania łączą w sobie estetykę wykonania z niebywałą funkcjonalnością a więc idealnie odzwierciedlają Państwa potrzeby. Gwarantujemy kompleksową obsługę, od wykonania pomiaru, poprzez sporządzenie i wyceny projektu mebli na zamówienie aż po sam montaż. Produkujemy zarówno meble biurowe, kuchenne, salonowe jak i garderoby.

Funkcjonalne, bezpieczne w użytkowaniu, charakteryzujące się wysoką jakością i estetyką – tak można krótko scharakteryzować wytwarzane przez nas meble. Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie wspólnie określimy Państwa potrzeby. Nasi konsultanci z chęcią rozwieją Państwa wątpliwości i pomogą podjąć trafną decyzję przy doborze najlepszych rozwiązań.

nie jesteś pewny czy dokonałeś odpowiedniego wyboru?

poproś o pomoc naszych doradców!!

(23) 672-97-57

501 737 975

INFORMACJE

KONTAKT

Ujazdówek 2c, 06-400 Ciechanów
Tel: (23) 672-97-57
Kom: 501-737-975
Fax: (23) 672-97-11